mlajsikosarkarjiV organizaciji naše šole je potekal zaključni turnir mlajših dečkov za področnega prvaka v košarki v šolskem letu 22/23.
Tekmovale so štiri ekipe osnovnih šol, ki so se na turnir uvrstile z zmagami na občinskem nivoju tekmovanja. Poleg naše šole so tekmovale še OŠ Lenart, OŠ Franca Rozmana Staneta in OŠ Miklavž. Tekme so bile zelo izenačene in kakovostne, na koncu pa so se najbolj veselili učenci OŠ Franca Rozmana Staneta, ki so tesno vendar zasluženo premagali vse tekmece. Naši košarkarji so kljub najmlajši ekipi prikazali kakovostno igro in osvojili četrto mesto.
Lestvica :
1. OŠ Franca Rozmana Staneta
2. OŠ Miklavž
3. OŠ Lenart
4. OŠ Bojana Ilicha

Ekipa OŠ Bojana Ilicha: Žiga Podgornik, Nio Jaušovec, Luis Cestar, Tom Pirih, Nik Ojdanič Sancin, Domen Katrašnik, Zan Brlogar, Rok Glinik, Val Pirc, Nikolaos Oikonomidis, Vid Podjavoršek ter Simon Marn.
Mentor: Džino Idžojtič

 ČESTITAMO!

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke