odbojkacetrtfinaleOŠBIJEVA odbojkarska ekipa starejših dečkov je v tem tednu (sreda, 6.4.2022) uspešno tekmovala na četrtfinalu državnega prvenstva osnovnih šol v odbojki. Tekmovanje je potekalo v organizaciji OŠ Murska Sobota II. V konkurenci treh šolskih ekip je naša ekipa z rezultatom 2:0 premagala gostitelje ter brez boja ekipo OŠ Koroški jeklarji iz Raven na Koroškem (ekipa je zadnji hip odpovedala nastop). Z izjemno kakovostno in rezultatsko uspešno igro so tako naši odbojkarji osvojili odlično prvo mesto. S tem dosežkom je naša ekipa starejših dečkov potrdila nastop na polfinalnem turnirju osmih najboljših ekip v državi.

Ekipa: Rok, Leon in Valentin Predan, Liam Klinger, Maksim Sladojević, Filip Krajnc, Patrik Podojsteršek ter Črt Zbičajnik.

Mentor: Džino Idžojtič

Čestitamo!

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke