IMG 3833Na atletskem stadionu Poljane je v ponedeljek, 7.5.2018 potekalo področno osnovnošolsko prvenstvo v atletiki za posameznike. Udeležilo se ga je veliko število učencev in učenk mariborskih in okoliških osnovnih šol. Med uspešnejšimi so bili tudi tokrat učenci in učenke iz naše šole. Nika Jamnik Pregl je najdlje sunila kroglo in se povzpela na zmagovalno stopničko. Četrto mesto je osvojila Julija Gaube (tek na 60m), 6.mesto je osvojila Vita Vremec, 10.mesto pa sta osvojila Jure Rezar (tek na 300m) ter Rina Pšunder (skok v višino).
Pohvaliti velja še Mineo Rojko, Metko Supej, Armena Šehiča, Aldina Demirija ter Lana Blagajca, ki so se v svojih disciplinah uvrstili v zgornjo polovico tekmovalcev.