IMG 2520Na atletskem stadionu Poljane je v petek, 13.5.2016 potekalo področno osnovnošolsko prvenstvo v atletiki za posameznike. Udeležilo se ga je veliko število učencev in učenk mariborskih in okoliških šol. Med najuspešnejšimi so bili tudi tokrat učenci in učenke iz naše šole. Špela Kresonja je najdlje sunila kroglo in zmagala. Drugi mesti sta osvojila Iva Lorenčič (tek na 1000m) in Jaka Veber (tek na 60m). Anej Vukina (met krogle) in Urban Hafner (tek na 300m) sta osvojila 3.mesti. Prijetno pa so presenetila še OŠBI-jeva dekleta (Ana Zidar, Nuša Kos Thaler, Iva Lorenčič, Lina Janežič) ki so v štafetnem teku 4 x 100m osvojila 3. mesto.

Pohvaliti velja še Gašperja Dokla, Filipa Arna Lozarja, Bilala Hotovića, Blaža Polnerja ter Žigo Miholiča, ki so se v svojih disciplinah uvrstili v zgornjo polovico tekmovalcev.

Podrobne rezultate si lahko pogledate na spletni strani atletskega kluba AK Poljane.

Čestitamo!

Mentorja : Džino Idžojtič in Dušan Štuhec